Fun Park

Wychodząc naprzeciw potrzebie organizacji czasu wolnego po szkoleniach narciarskich i snowboardowych, rozbudowaliśmy nasze polany szkoleniowe o dodatkowe atrakcje mieszczące się pod pojęciem Fun Park.
Do naszych Fun Parków zlokalizowanych przy Jędrusiowej i Bartusiowej Polanie zapraszamy dzieci, młodzież oraz dorosłych.

Do Waszej dyspozycji:

1 Tor Snowtubingowy – 50- cio metrowy tor przeznaczony jest do jazdy na pontonach, ślizgach i saneczkach dostępnych w naszej wypożyczalni na Polanie. Tor usytuowany jest przy wyciągu taśmowym, dzięki któremu dostaniesz się w łatwy sposób na górę po zjeździe.

2 Trampoliny + Bounceboard – czas poza nartami spędzić możecie także na ogromnych trampolinach akrobatycznych oddając się zabawie lub rozgrzewce przed jazdą. Dla miłośników freestylu na desce przygotowaliśmy Bounceboardy – specjalne piankowe deski do zabawy i ćwiczeń akrobacji w powietrzu.

3 Wioska Igloo – Znane z bajek, telewizji i dalekich krajów domki ze śniegu i lodu od tego sezonu również na naszych polanach! Animatorzy przeniosą Wasze dzieci do krainy Eskimosów, gdzie spędzą niezapomniane chwile, upamiętnione wyjątkowymi zdjęciami

funpark

Szkoła Narciarska

Jędrusiowa Polana

Bartusiowa Polana

Rezerwacje lekcji

Gotowi na niezapomnianą zabawę? Skontaktujcie się z nami!   Kontakt

Kierownik
Wyszkolenia Narciarskiego

Kierownik
Szkoły

Rezerwacja lekcji

Wszystkie informacje dot. rezerwacji znajdziecie Państwo na naszej stronie kontaktowej.

Wyślij formularz szybkiej rezerwacji!

REZERWUJ