Szkolenia indywidualne

Poza szkoleniami grupowymi oraz Narciarską Akademią Malucha, realizujemy szkolenia indywidualne charakteryzujące się dużą efektywnością, ze względu na to iż instruktor koncentruje się wyłącznie na jednym uczniu.

Szkolenia indywidualne przeznaczone są szczególnie dla tych dzieci, które ze względu na wiek lub poziom umiejętności nie mają możliwości uczestniczenia w zajęciach grupowych.

Naukę rozpoczynamy z dziećmi już w wieku 3-4 lat choć jest to sprawa bardzo indywidualna.

Sprawność motoryczna i motywacja do nauki i zabawy na nartach jest wśród dzieci w tym wieku bardzo zróżnicowana.

Ok. 60% dzieci 3 letnich i 90% 4 latków kończy szkolenie z instruktorem z uśmiechem na twarzy ;-)
Z pamiętnika instruktora

Szkoła Narciarska

Jędrusiowa Polana

Bartusiowa Polana

Rezerwacje lekcji

Gotowi na niezapomnianą zabawę? Skontaktujcie się z nami!   Kontakt

Kierownik
Wyszkolenia Narciarskiego

Kierownik
Szkoły

Rezerwacja lekcji

Wszystkie informacje dot. rezerwacji znajdziecie Państwo na naszej stronie kontaktowej.

Wyślij formularz szybkiej rezerwacji!

REZERWUJ