DANE KONTAKTOWE


Szkoła Narciarska Czarna Góra
ul. Sienna 11
57-550 Stronie Śląskie
rezerwacje lekcji
Jędrusiowa Polana: tel. 600 604 795
Bartusiowa Polana: tel. 785 010 102, 664 270 270
quwe

FORMULARZ REKRUTACYJNY

SZKOLEŃ INDYWIDUALNYCH/GRUPOWYCH

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, który stanowić będzie wstępną rezerwację Państwa szkolenia w naszej Szkole.

*Przesłanie wypełnionego formularza stanowi zgłoszenie chęci udziału w zajęciach - nie jest natomiast potwierdzoną rezerwacją szkolenia! Pracownik Szkoły Narciarskiej po sprawdzeniu dostępności szkoleń w wybranym terminie potwierdzi Państwa rezerwację, bądź skontaktuje się w celu zaproponowania alternatywnego terminu.
Powered by BreezingForms

Szkoła Narciarska

Jędrusiowa Polana

tel.: 600 604 795

Bartusiowa Polana

tel.: 664 270 270

 

Rezerwacje lekcji
icon


POZIOMY ZAAWANSOWANIA NARCIARSKIEGO:

Basic: dla rozpoczynających przygodę z narciarstwem – zajęcia w terenie płaskim i na łagodnym stoku - obejmują zapoznanie ze środowiskiem i sprzętem narciarskim, przemieszczanie się w terenie płaskim, naukę upadania, podnoszenia, zjazd w linii spadku stoku, w skos stoku, jazdę pługiem, wjazd wyciągiem talerzykowym/orczykowym. 5 dniowy kurs pozwala na opanowanie poziomu Basic i części programu szkolenia z poziomu Junior.

Junior: dla początkujących narciarzy z umiejętnościami z poziomu Basic – zajęcia na trasach niebieskich – obejmują naukę łuków płużnych (skręty w pozycji płużnej), ześlizgów bocznych i skośnych, skrętów ślizgowych – skręt z pługu, skręt doskokowy, skręt równoległy NW, skrętów ciętych – skręt cięty dostokowy. 5 dniowy kurs pozwala na opanowanie programu szkolenia Junior

Expert: dla średniozaawansowanych narciarzy z umiejętnościami z poziomu Basic oraz Junior – zajęcia na trasach niebieskich, czerwonych, czarnych – obejmują naukę skrętów ślizgowych długich i krótkich (śmig), skrętów sytuacyjnych – skręt stop, skręt z poszerzenia kątowego, skrętów ciętych – długich i krótkich (śmig cięty), jazdy w różnych warunkach terenowych – jazda po muldach, w głębokim śniegu, na bardzo stromym stoku, skok terenowy. 5 dniowy kurs pozwala na opanowanie dużej części programu szkolenia Expert.

Sport: dla zaawansowanych narciarzy z umiejętnościami z poziomu Expert – zajęcia na trasach niebieskich, czerwonych, czarnych – obejmują doskonalenie skrętów ciętych krótkich i długich, naukę jazdy w każdych warunkach terenowych, jazdy carvingowej i funcarvingowej, naukę skrętów sportowych – skręt slalomowy (SL) i skręt gigantowy (GS), amatorskiej jazdy sportowej – szkolenia na tyczkach miękkich kolanowych, długich przegubowych. 5 dniowe szkolenie pozwala na zapoznanie z całością materiału z poziomu Sport oraz opanowanie części programu szkolenia Sport.

Gotowi na niezapomnianą zabawę? Skontaktujcie się z nami!   Kontakt

Nasi Partnerzy

 

 

Kierownik
Wyszkolenia Narciarskiego

Robert Kowalczyk

szkolaczarnagora@gmail.com

Kierownik
Szkoły

Piotr Jakubiec

biuro@vip-ski.pl 

Rezerwacja lekcji

Wszystkie informacje dot. rezerwacji znajdziecie Państwo na naszej stronie kontaktowej.


Wyślij formularz szybkiej rezerwacji!


REZERWUJ
 
COPYRIGHT © Szkoła Narciarska Czarna Góra
Projekt i realizacja: Agencja Marketingowa Wrocław - RekinySukcesu.pl