DANE KONTAKTOWE

logo
Szkoła Narciarska Czarna Góra
ul. Sienna 11
57-550 Stronie Śląskie
Rezerwacje lekcji:
Jędrusiowa Polana: tel. 600 604 795
Bartusiowa Polana: tel. 785 010 102, 664 270 270
Eventy i zawody narciarskie oraz szkolenia grupowe:
quwe.png

FORMULARZ REKRUTACYJNY

SZKOLEŃ INDYWIDUALNYCH/GRUPOWYCH 2023/2024

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, który stanowić będzie wstępną rezerwację Państwa szkolenia w naszej Szkole.

*Przesłanie wypełnionego formularza stanowi zgłoszenie chęci udziału w zajęciach - nie jest natomiast potwierdzoną rezerwacją szkolenia! Pracownik Szkoły Narciarskiej po sprawdzeniu dostępności szkoleń w wybranym terminie potwierdzi Państwa rezerwację, bądź skontaktuje się w celu zaproponowania alternatywnego terminu.
* Podanie danych osobowych przez Klienta oraz zgoda na ich przetwarzanie są dobrowolne, jednakże brak zgody na ich przetwarzanie uniemożliwia zrealizwoanie usługi przez Szkołę Czarna Góra. Klient ponosi odpowiedzialność za podanie nieprawdziwych danych.
------

captcha
Powered by BreezingForms

POZIOMY ZAAWANSOWANIA NARCIARSKIEGO:

Basic: dla rozpoczynających przygodę z narciarstwem – zajęcia w terenie płaskim i na łagodnym stoku - obejmują zapoznanie ze środowiskiem i sprzętem narciarskim, przemieszczanie się w terenie płaskim, naukę upadania, podnoszenia, zjazd w linii spadku stoku, w skos stoku, jazdę pługiem, wjazd wyciągiem talerzykowym/orczykowym. 5 dniowy kurs pozwala na opanowanie poziomu Basic i części programu szkolenia z poziomu Junior.

Junior: dla początkujących narciarzy z umiejętnościami z poziomu Basic – zajęcia na trasach niebieskich – obejmują naukę łuków płużnych (skręty w pozycji płużnej), ześlizgów bocznych i skośnych, skrętów ślizgowych – skręt z pługu, skręt doskokowy, skręt równoległy NW, skrętów ciętych – skręt cięty dostokowy. 5 dniowy kurs pozwala na opanowanie programu szkolenia Junior

Expert: dla średniozaawansowanych narciarzy z umiejętnościami z poziomu Basic oraz Junior – zajęcia na trasach niebieskich, czerwonych, czarnych – obejmują naukę skrętów ślizgowych długich i krótkich (śmig), skrętów sytuacyjnych – skręt stop, skręt z poszerzenia kątowego, skrętów ciętych – długich i krótkich (śmig cięty), jazdy w różnych warunkach terenowych – jazda po muldach, w głębokim śniegu, na bardzo stromym stoku, skok terenowy. 5 dniowy kurs pozwala na opanowanie dużej części programu szkolenia Expert.

Sport: dla zaawansowanych narciarzy z umiejętnościami z poziomu Expert – zajęcia na trasach niebieskich, czerwonych, czarnych – obejmują doskonalenie skrętów ciętych krótkich i długich, naukę jazdy w każdych warunkach terenowych, jazdy carvingowej i funcarvingowej, naukę skrętów sportowych – skręt slalomowy (SL) i skręt gigantowy (GS), amatorskiej jazdy sportowej – szkolenia na tyczkach miękkich kolanowych, długich przegubowych. 5 dniowe szkolenie pozwala na zapoznanie z całością materiału z poziomu Sport oraz opanowanie części programu szkolenia Sport.

Szkoła Narciarska

Jędrusiowa Polana

tel.: 600 604 795

Bartusiowa Polana

tel.: 664 270 270

 

Rezerwacje lekcji
icon


Gotowi na niezapomnianą zabawę? Skontaktujcie się z nami!   Kontakt

Nasi Partnerzy

 

 

Kierownik
Wyszkolenia Narciarskiego

Robert Kowalczyk

szkolaczarnagora@gmail.com

Kierownik
Szkoły

Piotr Jakubiec

biuro@vip-ski.pl 

Rezerwacja lekcji

Wszystkie informacje dot. rezerwacji znajdziecie Państwo na naszej stronie kontaktowej.


Wyślij formularz szybkiej rezerwacji!


REZERWUJ

 
COPYRIGHT © Szkoła Narciarska Czarna Góra
Projekt i realizacja: Agencja Marketingowa Wrocław - RekinySukcesu.pl
Cookies menadżer