Sport Polana Bartusiowa

Przenieś się na wyższy poziom adrenaliny - Sport Polana Bartusiowa zaprasza!

Lokalizacja
Nowa sportowa polana powstała w miejscu dotychczasowej Bartusiowej Polany. Zlokalizowana jest pomiędzy wyciągami P1 i F2

Dla kogo
Sport Polana Bartusiowa, przeznaczona jest zarówno dla narciarzy jak i snowboarderów (małych i dużych) szukających mocniejszych wrażeń niż klasyczne ślizganie się na nartach czy deskach

Co oferuje
Sport Polana Bartusiowa stawia wyzwanie zaawansowanym narciarzom i snowboardzistom oferjąc trzy sprawdzone atrakcje:

FLYBAG
Ogromnych rozmiarów dmuchana poduszka z przygotowanym najazdem i dwoma różnej wielkości kickerami pozwala zawodnikom na rozwinięcie swojej wyobraźni w powietrzu, gwarantując przy tym bezpieczne i miękkie lądowanie.
SLALOM GS
Amatorom jazdy sportowej na nartach oddajemy profesjoanlnie przygotowany slalom GS długości 300m. Miłośnicy rywalizacji będą mogli sprawdzić swój potencjał porównując czas lub średnią prędkość zjazdu mierzoną elektroniczną fotocelą.
SNOWPARK
Bezpieczny i kolorowy snowpark przeznaczony jest zarówno dla narciarzy, jak i snowboardzistów zakochanych we freestylu. Boxy, raile i kickery znajdujące się na terenie snowparku storzone są głównie z myślą o rozpoczynających przygodę z freestylem.

Dla grup zorganizowanych możliwość rezerwacji poduchy FLY BAG i Slalomu GS z pomiarem czasu na różnego rodzaju eventy w atrakcyjnej cenie!

Szkoła Narciarska

Jędrusiowa Polana

Bartusiowa Polana

Rezerwacje lekcji

Gotowi na niezapomnianą zabawę? Skontaktujcie się z nami!   Kontakt

Kierownik
Wyszkolenia Narciarskiego

Kierownik
Szkoły

Rezerwacja lekcji

Wszystkie informacje dot. rezerwacji znajdziecie Państwo na naszej stronie kontaktowej.

Wyślij formularz szybkiej rezerwacji!

REZERWUJ